Все отделы

Пілінги

Мигдальний пілінг

Мигдальний пілінг

Мигдальна кислота відноситься до групи фруктових кислот. Синтезують її з екстракту гіркого мигдалю. На відміну від гликолевої, мигдальна кислота має більшу молекулу, що лежить в основі м’якого вплив на шкіру. Тому, застосування даної процедури у людей з чутливою шкірою і куперозом не є протипоказаною. Так само до її переваг належить і те, що розчин можна наносити на шкіру різного фототипу не залежно від пори року.

Основні властивості мигдальної кислоти:

– відлущує омертвілі клітини рогового шару, що сприяє поділу нових і, як результат, активному омолодженню шкіри;

– впливає на себорегуляцію, звужує пори, володіє комедонолітичною дією;

– відбілює поверхневу гіперпігментацію і т.д.

Основними показаннями до процедури пілінгу мигдальною кислотою є:

– акне і постакне;

– вікові зміни;

– фотостаріння шкіри;

– атонія (зниження тонусу) шкіри;

-погана мікроциркуляція шкіри і нерівномірний її тон;

– локальна поверхнева гіперпігментація.

Протипоказання до даної процедури:

– індивідуальна непереносимість мигдалевої кислоти;

– вагітність та період лактації;

– наявність пошкоджень шкірного покрову;

– герпетична інфекція в активній фазі захворювання;

– хронічні захворювання в стадії загострення;

– тривала інсоляція (сонце, солярій) до і після процедури.

Перед- і постпілінговий догляд призначає лікар дерматокосметолог в залежності від віку і типу шкіри.

Хімічний пілінг ABR (Holy Land)

ABR Peel відноситься до процедур преміум класу з- серединно глибоким впливом. У складі розчину міститятся  альфа-гідроксильні, бетагідроксікіслоти, а також ретинол, який представлений досить маленькою молекулою, здатною проникати в глибокі шари шкіри.

Він регулює  процеси зроговіння клітин, чим і пояснюється ефект вирівнювання поверхні епідермісу і зникнення фолікулярного гіперкератозу. Входить до складу гліколева кислота, яка  легко проникає в шкіру і має омолоджуючий ефект, тартарова і лимонна боряться з дисхромією шкіри, вирівнюючи колір шкірних покривів, молочна кислота виступає як натуральний фотопротектор і активний зволожуючий компонент, саліцилова – активний ексфоліатор (відшулушує роговий шар), володіє протизапальною, антибактеріальною і протигрибковою дією.

Вплив перерахованих вище кислот досить глибокий, проте не викликає сильної сухості і лущення, так як до складу розчину включені екстракти (зеленого чаю, інжиру, граната, гарбуза і папаїн), які мають заспокійливу і відновлювальну дію. Завдяки цьому дана процедура має дуже “м’який” постпілінговий період і відноситься до ряду соціально-адаптованих.

Після курсу процедур колір шкіри набуває рівного тону, її текстура і мікроциркуляція поліпшуються, оновлення клітин шкіри відбувається в усіх її шарах, дрібні зморшки розрівнюються, пори скорочуються. При вугровій хворобі запальні елементи регресують швидше без утворення рубців і пігментних, застійних плям.

Рекомендована кількість процедур: 4-6.

Основні показання до ABR Peel

Основними показаннями до ABR Peel є:

  • розширені пори
  • нерівність рельєфу шкіри
  • пігментні плями
  • акне і постакне
  • гіперкератоз
  • “Шкіра курця”
  • ознаки хроно- і фотостаріння

Протипоказання:

  • герпетична інфекція в стадії загострення
  • вагітність і лактація
  • важкі соматичні захворювання
  • шкірні ушкодження
  • фотодерматити і підвищена фоточутливість
  • деякі шкірні захворювання (іхтіоз, псоріаз, атопічний дерматит і ін.)
  • онкологічні та деякі доброякісні захворювання в зоні нанесення хімічного розчину
  • індивідуальна непереносимість компонентів розчину

Детальніше про послугу Ви можете дізнатися зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті. Звертайтеся!

Хімічний пілінг

Хімічні пілінги або хімічна ексфоліація – це ефективні доступні процедури, в яких використовуються різноманітні кислоти.

Види хімічного пілінгу

Залежно від глибини впливу речовини, існує кілька видів хімічного пілінгу:

  • поверхневий (поверхнево-серединний)
  • серединний
  • глибокий

Поверхневі хімічні пілінги

Поверхневі хімічні пілінги призводять до відторгнення поверхневих шарів епідермісу або всіх його шарів аж до сосочкового шару дерми. Для їх проведення використовують α- і β-гідроксикислоти (гліколева, яблучна, винна, лимонна, молочна, саліцилова), низькі концентрації фітіновой, мигдальної, трихлороцтової кислоти, азелаинову, ретиноеву. Після проведення курсу пілінгів відзначається поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, усунення неважких наслідків вугрового висипу, значне зменшення гіперпігментації.

Серединні хімічні пілінги

Серединні хімічні пілінги впливают  на всі шари епідермісу до верхнього відділу сітчастого шару дерми. Виконуються за допомогою 25-40% розчину трихлороцтової кислоти або комбінованим способом, 1 раз на місяць, в осінньо-зимовий період.

Глибокий хімічний пілінг

Глибокий хімічний пілінг призводить до виражених деструктивних змін шкіри з залученням середини сітчастого шару дерми. Процедура складна, так як використовуються препарати, що містять фенол, тому проводиться в умовах стаціонару 1 раз в рік пластичним хірургом під загальним наркозом, в присутності лікаря анестезіолога і реаніматолога.

Процедури

Серединний хімічний пілінг виконується процедурами мікродермабразії, дермабразії і лазерним шліфуванням шкіри.

Дермабразія – це процедура видалення всіх шарів епідермісу і частини дерми, в результаті контакту шкіри з обертовими абразивними насадками (швидкість обертання становить 40-50 тис. Оборотів в хвилину).

Лазерна шліфовка шкіри досягається ербіевим лазером, основним принципом дії якого є селективний фототермоліз.

Для глибокого пілінгу використовують дермобразію і СО2 лазер на окремі ділянки шкіри.

Дія хімічного пілінгу

Процедуру химической эксфолиации проводит врач нашего Центра дерматологии и косметологии профессора Святенко.

Дія хімічних пілінгів добре вивчена і має великий перелік показань. Вони дуже добре себе зарекомендували в лікуванні вугрової хвороби, корекції ознак старіння шкіри (зморшки, зниження еластичності, гіперпігментація і ін.), Лікування рубців постакне, стрий.

Засоби, що використовуються в постпілінговому періоді
При поверхневому пілінгу

При поверхневому пілінгу в межах рогового шару призначаються косметичні засоби по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах.

При поверхнево-серединному пілінгу

При поверхнево-серединному пілінгу показані сонцезахисні засоби широкого спектру дії з фактором захисту не менше 30, препарати стимулюють процеси регенерації і блокують синтез меланіну.

При серединних і глибоких пілінгах

При пілінгу, що супроводжуються руйнуванням базальної мембрани (серединний і глибокий) застосовуються сонцезахисні засоби широкого спектру дії з фактором захисту не менше 30, препарати стимулюють процеси регенерації і блокують синтез меланіну, антибактеріальні, протизапальні (глюкокортикоїди, біофлавоноїди).

А також противірусні, препарати сприяють відновленню мікроциркуляції.

При наявності показань потрібно виключити можливі протипоказання, такі як:

  • прояви вірусної інфекції (вірус герпесу, ГРВІ, папіломавірус, контагіозний молюск)
  • загострення шкірних захворювань (псоріаз, червоний плоский лишай, дерматити)
  • порушення цілісності шкірних покривів
  • онкологічні захворювання шкіри обличчя
  • вагітність і період лактації

Застосування зовнішніх ретиноїдів припиняють за 7 днів до пілінгів, системних ретиноїдів (Роаккутан) – за 6 місяців; травмуючі косметичні процедури повинні бути припинені за 7 днів до пілінгу, а процедури з вираженим деструктивним впливом (механічна і лазерне шліфування обличчя) – за 6 місяців.

Якщо протипоказання виявлені, то необхідно розглянути альтернативні методи косметологічної корекції. Якщо ж протипоказань немає, потрібно приступити до вибору хімічного ексфоліанта, якість якого визначається наступними факторами: ефективність, передбачувана глибина ексфоліація, керованість, безпека, зручність нанесення, короткий період реабілітації, відсутність ускладнень.

Можливі ускладнення при проведенні фізичних і хімічних пілінгів
Тимчасового характеру:
– еритема (після поверхневого пілінгу спостерігається протягом декількох хвилин, рідше годин або днів; після серединного – від 2 днів до 2-4 тижнів; після глибокого – від 1 до 3 місяців)
– лущення (після поверхневого може бути майже непомітним; після серединного – пластинчасте лущення або утворення тонкої світло-коричневої плівки, яка відторгається на 3-8 день; після глибокого – утворення глибокого струпа)

Ранні ускладнення виникають, як правило, в перші дні після процедури і виражаються в загостренні хронічних дерматозів, акне, розацеа, себорейного дерматиту.

Стійкі побічні прояви
– дисхромії, можуть з’являтися у вигляді гіпо-, гіперпігментації і мраморности шкіри частіше після глибокого пілінгу;
– демаркаційна лінія;
– телеангіоектазії;
– формування кіст сальних залоз;
– рубці виникають зазвичай при порушенні технології пілінгу, при насильницькому знятті струпа, після глибоких постпілінгових герпетичних і вугрових висипань.

Для досягнення максимальної ефективності хімічних пілінгів слід уникати впливу сонячних променів і обов’язково використовувати засоби по догляду за шкірою обличчя, призначені дерматокосметологом в постпілінговому  періоді.

Мета пілінгу

Цель химического пилинга.

Метою такого впливу є відновлення нормальної будови епідермісу і дерми. Глибина дії пілінгу може бути різною: поверхнева, серединна, глибока. Це визначається видом естетичного недоліку і залежить від обраної кислоти або комбінації кислот, тривалості експозиції та інших параметрів, які підбирає лікар індивідуально!

Фахівці Центру дерматології та косметології професора Святенко, стежать за новинками на ринку препаратів і працюють з високотехнологічними продуктами, що дає можливість отримувати хороші результати в короткі терміни без побічних ефектів.

Наша клініка пропонує широкий перелік пілінгів для різних ділянок шкірного покриву, навіть самих чутливих (область очей і губ)!

Поспішайте, білшість з хімічних пілінгів є сезонною процедурою і проводяться переважно в осінньо-зимовий період! Телефонуйте!

 

Фізичний пілінг

Фізичний пілінг (мікродермабразії) – це шліфування шкіри під впливом інертних кристалів порошку оксиду алюмінію, в результаті чого відбувається відлущування тканини на різній глибині. Стикаючись з шкірою, кристали сприяють механічному видаленню фрагментів тканини, які збираються в спеціальний контейнер. Поверхневе очищення шкіри і поліпшення кровообігу відбувається і за рахунок вакуумного масажу. Дані методики можуть комбінуватися з хімічним пілінгом.

Поверхневий і поверхнево-серединний по глибині фізичний пілінг проводять за допомогою скрабів, пілінг-кремів, ультразвукового пілінгу, дезинкрустації, мікродермабразії.

Фізичний пілінг в Дніпрі

У Центрі дерматології та косметології професора Святенко, розташованого в місті Дніпрі, за адресою: пр. Д.Яворницького, 30, спеціалізовані лікарі косметологи займаються проведенням даної процедури.

У разі, якщо у Вас виникли питання, Ви завжди можете зателефонувати за номерами вказаними на сайті та отримати безкоштовну консультацію. Звертайтеся!

 

 

 

Засоби, що використовуються в постпілінговий період

При поверхневому пілінгу

При поверхневому пілінгу в межах рогового шару призначаються косметичні засоби по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах.

При поверхнево-серединному пілінгу

При поверхнево-серединному пілінгу показані сонцезахисні засоби широкого спектру дії з фактором захисту не менше 30, препарати стимулюють процеси регенерації і блокують синтез меланіну.

При серединних і глибоких пілінгах

При пілінгу, що супроводжуються руйнуванням базальної мембрани (серединний і глибокий) застосовуються сонцезахисні засоби широкого спектру дії з фактором захисту не менше 30, препарати стимулюють процеси регенерації і блокують синтез меланіну, антибактеріальні, протизапальні (глюкокортикоїди, біофлавоноїди).

А також противірусні, препарати сприяють відновленню мікроциркуляції.

Саліциловий пілінг

Хімічні пілінги проводять за допомогою різних хімічних кислот. Кожна з них має свої показання, так як надає певну дію (стимуляція поновлення дерми за рахунок видалення поверхневих шарів епідермісу, відбілювання, себорегуляція, посилений синтез колагену і ін.) І, в залежності від концентрації, проникає на різну глибину шкіри.

Саліциловий пілінг володіє не тільки, вищеописаними властивостями, а також є сильною антисептичною  протизапальною речовиною.

Даний хімічний пілінг проводять 15% -м (поверхневий пілінг) або 30% -м розчином (серединно-поверховий) саліцилової кислоти.

Саліциловий пілінг, як і інші косметологічні процедури, має ряд показать та протипоказань.

Основні показання

  • розширені пори
  • себорейний дерматит
  • зморшки
  • підвищена жирність шкіри
  • в’ялість шкірних покривів
  • кератоз шкіри
  • гіперпігментація
  • акне і постакне

Основні протипоказання

  • прийом роакутана
  • вірусні та грибкові захворювання шкіри в активній формі
  • тривала інсоляція
  • келоїдні рубці
  • порушення цілісності шкірних покривів
  • вагітність і лактація
  • злоякісні і множинні доброякісні новоутворення в місцях проведення процедури
  • підвищена температура тіла

Проводити дану процедуру рекомендовано в осінньо-зимовий період, однак при гострій необхідності можна і в інші пори року при наявності гарного сонцезахисту і суворого питного режиму.

Лікування вугрової хвороби

Саліциловий пілінг дуже часто стає додатковим методом лікування вугрової хвороби, тому що не тільки зменшує виділення шкірного сала, усуває гіперкератоз і бореться з постакне, а й перешкоджає появі нових запальних і комедональних елементів.

Рекомендації після проведення пілінга

  • користуватися сонцезахисними засобами кожні 2 години протягом двох тижнів після процедури, наносячи їх за 20 хвилин до виходу на вулицю;
  • носити головні убори з широкими полями;
  • дотримуватися водно питного режиму (1,5-2 л за добу);
  • використовувати чисту постільну білизну та рушники;
  • ретельно зволожувати шкіру спеціальними постпілінговими засобами.

Не рекомендовано

  • користуватися декоративною косметикою в перші дні;
  • відвідувати солярії, лазні, сауни, басейни 2-3 тижні, спортивні зали – 3-4 дня після процедури;
  • механічно видаляти скоринки;
  • контактувати з тваринами;
  • використовувати косметичні засоби, що містять кислоти.

У місті Дніпрі в Центрі дерматології та косметології професора Святенко саліциловий пілінг проводять кращі косметологи міста, звертайтеся!

 

Ретиноловий (жовтий) пілінг

На сьогоднішній день ретиноловий пілінг є найактивнішим з усіх існуючих, які застосовуються при хроно- і фотостаріння шкіри.

Процедуру проводять за допомогою ретиноєвої кислоти яка може бути синтетичною або натуральною яку добувають з витяжок тропічного чагарника Урукум (Амазонія) ретинол-жиророзчинна речовина.

Проникаючи через ліпідний шар, ретинол з’єднується з рецепторами клітин, стимулюючи їх функціональну активність і розподіл, бере участь в окисно-відновних і обмінних процесах, підсилюючи при цьому синтез еластинових, колагенових структур і епідермальних ліпідів, надає комедонолітичну і бактерицидну дію. В результаті, поліпшується кровообіг в дермі, підвищується тургор шкіри, шкіра набуває рівний рельєф і тон, вирівнюються дрібні зморшки, шкіра виглядає більш молодою і доглянутою.

Так як ретинолової пілінг надає  легкий вплив на шкіру, його рекомендовано наносити не тільки на шкіру обличчя, а й шиї, декольте, кістей рук і вік.

Показання

  • гіперпігментація;
  • ознаки фото- і хроностаріння(зниження тургору і еластичності шкіри, нерівний колір обличчя, зморшки, пігментні плями);
  • акне і постакне;
  • профілактика старіння шкіри;
  • підготовка до дерматопластики.

Основні протипоказання

  • герпевірусна інфекція в активній фазі;
  • гнійні процеси на шкірі;
  • гіперреакція на компоненти пілінгу;
  • порушення цілісності шкіри;
  • вагітність і лактація;
  • цукровий діабет та інші аутоімунні захворювання;
  • хронічні дерматози у стадії загострення в зоні нанесення розчину;
    купероз шкіри;
  • доброякісні і злоякісні новоутворення в місцях передбачуваного впливу;

Підготовка до пілінгу

Для більш м’якого і рівномірного проникнення ретиноєвої кислоти в шкіру рекомендовано провести курс поверхневих хімічних пілінгів за 2 тижні до проведення жовтого пілінгу або щодня протягом 14 днів перед процедурою в домашніх умовах наносити доглядові засоби , в складі яких присутні різні кислоти.

Догляд після пілінгу

Після пілінгу рекомендується наносити зволожуючі, сонцезахисні засоби, які призначає лікар косметолог з урахуванням віку, типу шкіри пацієнта.

Записатися на процедуру і поставити додаткові запитання Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Телефонуйте!

Пілінг Джесснера

Хімічний розчин Джесснера складається з молочної і саліцилової кислот та  резорцина. Деякі виробники вводять до складу також лимонну і гликолевую кислоти, ізопропіловий спирт.

Молочна кислота (Lactic Acid) відноситься до альфа-гідроксикислот, що володіють відлущуючим і відбілюючим ефектом. Істотна противікова дія її полягає в активізації синтезу колагену, який відповідає за тургор шкіри. Дана кислота добре переноситься навіть дуже чутливою шкірою. Також вона володіє унікальною здатністю зв’язувати і утримувати вологу в шкірі, рівномірно розподілити її в глибоких шарах.

Саліцилова кислота (Salicylic acid) є активним кератоітіком, який не тільки відлущує мертві клітини рогового шару, має протизапальну й антисептичну дію, а й нормалізує роботу сальних залоз.

Антибактеріальну дію надає і резорцин, також він надає відбілюючий та підсушуючий ефект.

Всі компоненти пілінгу Джесснера ретельно підібрані за складом і процентному співвідношенні, надають відбілюючий, антибактеріальний, відлущувальний, зволожуючий, омолоджуючий і лифтинговий ефект.

Показання для проведення процедури хімічного пілінгу Джеснера:

  • акне і постакне;
  • гіперпігментація;
  • розширені пори;
  • підвищена жирність шкіри;
  • гіперкератоз;
  • волосся, що вросло;
  • ознаки фото- і хроностаренія і ін.

Протипоказання:

  • герпевырусна інфекція в активній фазі захворювання;
  • гнійні процеси на шкірі;
  • гіперреакція на компоненти пілінгу;
  • порушення цілісності шкіри;
  • вагітність і лактація;
  • цукровий діабет та інші аутоімунні захворювання;
  • хронічні дерматози у стадії загострення в зоні нанесення розчину;
  • купероз шкіри;
  • доброякісні і злоякісні новоутворення в місцях передбачуваного впливу;

Записатися на процедуру і поставити додаткові запитання Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Телефонуйте!

TCA-пілінг

Хімічний пілінг трихлороцтовою кислотою належить до процедур серединного впливу, так як, в основному, проникає на середній рівень дерми. Трихлороцтова кислота (Trichloroacetic acid) має виражену бактерицидну, протизапальну, підсушуючу, регенеруючу дію.

Механізм дії даної кислоти заснований на коагуляції білкових структур шкіри. В результаті чого відбувається активація регенеративних властивостей шкірних покровів, які засновані на посиленому діленні нових клітин шкіри і синтезі міжклітинних структур (гіалуронової кислоти, колагену, еластину) .Трихлороцтова кислота виявляє кератолітичну, лифтингову, антиоксидантну, відбілюючу, комедонолітичну і ремоделюючу дію.

Для процедури використовують 15, 20, 35 або 40% розчин кислоти. Вибір залежить від віку пацієнта, переслідуваних цілей, можливих супутніх патологій, типу шкіри і т.д. Однак, глибина проникнення розчину кислоти залежить не тільки від його відсоткового співвідношення. Важливу роль відіграють також кількість шарів, форма випуску препарату (водно-спиртовий, гелевий), наявність передпілінгової підготовки шкіряних покровів  і їх цілісності.

Хімічний пілінг трихлороцтовою кислотою відноситься до інвазивних процедур і з огляду на більш високий ризик ускладнень, ніж при інших видах хімічних пілінгів, виконувати процедуру повинен виключно лікар дерматокосметолог.

Показання до проведення трихлороцтового пілінгу:

– хроно- і фотостаріння шкіри;
– гіперкератоз;
– нерівний рельєф шкірних покривів;
– рубці постакне;
– знижений тургор шкіри;
– пігментні плями різного генезу;
– жирна, пориста шкіра;
– посттравматичні рубці, розтяжки.

Протипоказано проводити ТСА- пілінг при:

– підвіщеній температурі тіла;
– порушенню цілісності шкірних покривів;
– прийому ретиноїдів;
– вагітності та лактації;
– IV-VI фототипу шкіри (по Фіцпатріку);
– у віці до 18 років;
– вірусних і бактеріальних процесах на шкірі;
– схильності до формування гіпертрофічних і келоїдних рубців;
– психічних захворюваннях;
– важких соматичних захворюваннях.

Записатися на прийом Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Звертайтеся!

Консультация
On-line