ВСІ ВИДИ КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ ЗА НАЙВИЩИМИ СТАНДАРТАМИ
ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН

  Имя*
  Фамилия*
  Ваш телефон *

  Желаемый день посещения
  Желаемое время посещенияВыбрать врача

  Ми раді вітати Вас

  на сайті Центру дерматології та косметології професора Святенко.

  на сьогоднішній день Косметологічна клініка професора Святенко - одна з найперспективніших і швидко розвиваються приватних клінік міста Дніпра.
  Як відомо, шкіра - найбільший орган людського тіла. Вона виконує найрізноманітніші функції: захист, терморегуляція,виділення, дотик, всмоктування, пігментоутворення, участь в імунних реакціях і багато іншого. Давно відзначено, що стан шкіри безпосередньо співвідноситься зі станом внутрішніх органів і організму в цілому.

  адже недарма кажуть «шкіра – дзеркало всього організму».

  22.06.2021

  Вийшов Онлайн-курс: «Атопічний дерматит у дітей»

  03.02.2021

  Школа атопії 2018

  02.02.2021

  Наш центр переїхав! Нова адреса: вул. Савченко, 1а (Героїв полку «Дніпро», 1а)

  Врачи дерматологи и косметологи нашей клиники дадут Вам исчерпывающие рекомендации по поддержанию кожи в здоровом состоянии. Специалисты нашей косметологической клиники помогут вам сохранить молодость и привлекательность. Мы рады видеть у себя в клинике как жителей города Днепра так и других регионов Украины.

  лікарі < a title="Дерматолог в місті Дніпро."href="https://derma.dp.ua/our-experts/dermatologi/"> дерматологи і косметологи нашої клініки дадуть вам вичерпні рекомендації з підтримки шкіри в здоровому стані. Фахівці нашої косметологічної клініки допоможуть вам зберегти молодість і привабливість. Ми раді бачити у себе в клініці як жителів міста Дніпра так і інших регіонів України.

  Наші лікарі

  Консультация
  On-line
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК

  Администратор перезвонит Вам через несколько минут.