Практично у кожної людини є певні утворення на шкірі, які ми звикли називати «родимками».
Вони можуть виступати над шкірою або бути врівень з поверхнею, мати тілесне забарвлення або бути пігментованими, аж до чорного кольору. В середньому, на шкірі у людини є від 20 до 80 різних новоутворень.
Загальноприйнятий термін «родимка» не характеризує утворення за його будовою, походженням, іншої приналажності , а лише вказує на «об’єкт, що виник на шкірі». З медичної точки зору, це величезна група різних новоутворень, тому завдання лікаря – конкретно охарактеризувати цей об’єкт або цілу групу.
Тільки досвідчений лікар може визначити необхідність видалення родимок.
Діагностика родимок
Діагностика повинна проводитися як візуально, так і за допомогою дерматоскопії. Далеко не всі новоутворення вимагають видалення, і цілі видалення також можуть відрізнятися. При адекватній діагностиці, правильному виборі методу і цілей видалення – воно абсолютно безпечне і не веде до негативних наслідків.
Сучасна медицина має низку методик з видалення новоутворень шкіри, такі як: лазерне видалення, електро-, радіохвильова коагуляція та ін. Доцільність застосування тієї чи іншої методики визначає лікар.
Переваги проведення процедури в нашій клініці
Радіохвильова коагуляція – метод апаратної, малоінвазивної хірургії з використанням високочастотного електричного струму (3,4-7 МГц). У дерматохірургії застосовується для видалення різних новоутворень шкіри (невусів, папілом), і має ряд переваг:
Порядок проведення процедури
Процедура проводиться під місцевою анестезією, на місці видалення утворюється суха ранка. Пацієнт йде додому. Вдома проводиться обробка антисептиком, протягом декількох днів, до формування щільної кірки. Скоринка відпадає через 10-21 день, залишаючи незначний нормотрофічний рубець.
Записатися на процедуру видалення родимки Ви можете зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Звертайтеся!